Vykročte s nami

EPUR je výnimočný originálnym vývojom a výskumom, ktorého cieľom je vplyv výsledných zmesí na ekologicky rozložiteľnú obuv, priaznivú pre zdravie človeka a dlhovekosť použitých materiálov. Spolupráca s vami nás posúva ešte ďalej.

Naša sila siaha až za hranice

Pri výrobe obuvi nepoznáme hranice. Dokážeme vyrobiť obuv podľa najrôznorodejších potrieb. Naša sila sa odzrkadlila napríklad vo výhradnom vyvážaní obuvi pre atómové elektrárne na nemeckom trhu, ktoré museli spĺňať vysoké štandardy.

Spolupráca na vysokej úrovni

Na testovaní produktov spolupracujeme s mikrobiológmi, farmaceutmi a lekármi. Vychádzame z princípov mechaniky, poznatkov z mikrobiológie, neuropatie, fytoterapie a východnej medicíny.

EPUR v číslach

rokov na trhu

patentov

modelov obuvi

párov vyrobenej obuvi

Benefity spolupráce

Našim cieľom je, aby sa naša obuv dostala do povedomia tých skupín zákazníkov, ktorí nás skutočne potrebujú a vedia oceniť.

Vám a Vašim zákazníkom ponúkame:

  • širokú ponuku kvalitnej slovenskej ekologickej obuvi
  • bezplatnú výmenu produktu kus za kus, ak nesadne veľkosť
  • možnosť riešenia špecifických požiadaviek na úpravu obuvi – hallux valgus, iná veľkosť ľavej a pravej, korekcia rozdielnej dĺžky nôh
  • ponuku dĺžkovo, šírkovo aj objemovo nadrozmernej obuvi

E-shop

Prostredníctvom e-shopu ponúkame kompletné informácie o našich produktoch. Obsahujú všetky potrebné opisy topánok, fotografie, ako aj ceny. Tieto informácie si viete jednoducho a s minimálnym úsilím nahrať do vašej databázy a okamžite môžete túto obuv začať predávať.

Kamenná predajňa

Ponúkame vám partnerskú spoluprácu, pričom dokážeme zabezpečiť testovaciu obuv, ako aj poskytnutie obuvi na komisný sklad.

Firmy a inštitúcie

Ponúkame Vašim zamestnancom pohodlnú a štýlovú pracovnú i voľnočasovú obuv. Riešenie špecifických požiadaviek, akou je umiestnenie loga, prípadne výber farebnosti, je pre nás samozrejmosťou.

Ak máte záujem o spoluprácu, neváhajte a kontaktujte nás. Radi vám zašleme vzorku, prípadne zabezpečíme prezentáciu portfólia našich produktov priamo u vás vo firme.

Zdravotnícke a ubytovacie zariadenia

Máme širokú ponuku exteriérovej a interiérovej obuvi – pre vašich spolupracovníkov, pacientov, ako aj hostí.

Partnerská spolupráca, ktorú ponúkame, prináša možnosť zabezpečiť pre vás testovaciu obuv alebo prezentáciu portfólia našich produktov priamo vo vašich priestoroch. Obuv dokážeme prispôsobiť na základe akýchkoľvek špecifických požiadaviek, ktoré sa týkajú nadštandardných rozmerov, prispôsobenia farebných odtieňov a podobne.

Neustále sa rozvíjame a rastieme spolu s vami

„Cesta trvalej udržateľnosti je nikdy sa nekončiaci proces. Znamená to nielen uznať, že musíte rásť, ale tiež dlhodobo vynakladať úsilie. Každý deň o trochu viac. Úsilie, ktoré sa nakoniec prejaví pokrokom.

(EPUR)

Unsere zufriedenen Kunden

Wir bedanken uns bei der Firma EPUR spol. s r.o. für die Zusammenarbeit und die Herstellung von Mustern von Barfußschuhen mit Polyurethansohlen, die im Vergleich zu den bisher von uns verwendeten Gummisohlen viel bessere physikalische und mechanische Parameter aufweisen, vor allem eine bessere Abriebfestigkeit, und so haben wir eine extrem dünne Dicke und Flexibilität der Sohle erreicht, was für unsere Barfußschuhe unerlässlich ist.

- Ing. Eduard Tomiš, Tomar Creation s.r.o.

Priemyselná a strojová výroba

Zalievanie elektroniky

Ponúkame tiež zalievanie plošných spojov, transformátorov, kondenzátorov, filtrov do kompaktného polyuretánu s tepelnou odolnosťou od -40 do +160 °C.

Výroba náhradných dielov

Portfólio našich služieb rozširuje výroba neoriginálnych náhradných dielov, prevažne vlastnej produkcie. Diely spĺňajú maximálne požiadavky na kvalitu a dizajn, čo im pomáha obstáť v celosvetovej konkurencii.

Napíšte nám

a my sa vám radi čoskoro ozveme