Čím je naša obuv iná?

Vyrábame certifikovanú obuv, ktorá je ľahká, ekologická a udržateľná. Topánky EPUR – to je obuv, ktorá nezanecháva žiadne trvalé stopy.

Domáca obuv

Dovoľte si každodenné pohodlie.

Vychádzková obuv

Pre komfort na každom kroku.

Pracovná obuv

Obstojíte aj v náročných podmienkach.

Zdravotná obuv

Úľava od bolesti nôh aj chrbtice.

Domáca obuv

Dovoľte si každodenné pohodlie

Domáca obuv je vyrobená z prírodných materiálov, ktoré odolávajú opotrebeniu a zároveň sú priedušné. Dámske aj pánske papuče udržia nohu v teple aj za chladného počasia vďaka filcovej alebo barančinovej podšívke. Stačí už len nazuť, čo sa podarí bez problémov vďaka suchému zipsu. Papuče majú minimum švov. Sú bez nerovností, aby nedochádzalo k vnútornému treniu na nohe a tým k poškodeniu kože.

Domáca obuv

Vychádzková obuv

Vychádzková obuv

Komfort na každom kroku

Kvalitná kožená obuv vás bude sprevádzať či už sa vydáte na krátku vychádzku po známej trase, alebo sa odhodláte objavovať nové miesta. Dostatočná priestranná špička je vhodná pre zdravie chodidiel a pohodlie prstov. Nohy zostanú suché vďaka podšívke Diatex, ktorá vytvára vhodnú mikroklímu. A keď udrú mrazy, všetky vaše kroky ochráni teplá podšívka v spojení s podošvou ISS vytvárajúcou výbornú izoláciu.

Pracovná obuv

Obstojí aj v náročných podmienkach

Obstáť v náročných podmienkach nedokáže každý. Dokázali sme to my, aj naši zákazníci v kvalitnej pracovnej obuvi, v ktorej trávia väčšinu svojho dňa. Komfort za vynikajúcu cenu pre všetky oblasti so zvýšenými nárokmi na odolnosť je zaručený. Pracovné topánky sa nosia pohodlne a neotláčajú. Už žiadna stvrdnutá koža na chodidlách! Obuv je veľmi ľahká a pritom odolná.

Pracovná obuv

Zdravotná obuv

Zdravotná obuv

Úľava od bolesti

Zdravotná obuv predstavuje úľavu od bolesti a nekonečného hľadania topánok vhodných pre diabetikov, aj na bežné nosenie. Vyrábame topánky, ktoré sa o nohu skutočne postarajú. Majú dostatočnú priestrannú špičku pre chodidlá s kladivkovými alebo vybočenými prstami. Chráňte svoje chodidlá nosením kvalitnej obuvi a predídete tak neskorším zdravotným problémom.

Unikátna identita pre každého

Topánky značky EPUR ocenia všetci, ktorým záleží na svojom zdraví, pohodlnej chôdzi a životnom prostredí. Každý pár obuvi poskytuje jedinečnú identitu pre svojho nositeľa. Naša obuv určená pre všetkých bez rozdielu veku.

Správnu šírku obuvi ocenia diabetici trpiaci puchnutím nôh.

Predchádza pocitu únavy pri chôdzi, aj pri celodennej práci v stoji a preto je vhodná pre čašníkov, zdravotnícky personál a všetky povolania vyžadujúce dlhú chôdzu ši státie.

Topánky značky EPUR odbremenia od bolesti tiež pacientov s ochoreniami pohybového aparátu a ľudí trpiacimi bolesťami.

Pohodlná obuv vyhovuje ľuďom s nadváhou, tehotným ženám a všetkým, ktorí chcú chodiť zdravo a s pocitom komfortu.

Vďaka použitým materiálom je mimoriadne hygienická a protišmyková, preto sa uplatní aj u zamestnancov laboratórií a prevádzok so zvýšenými hygienickými podmienkami.

U pracovníkov v rizikových povolaniach a exteriéri splní všetky nároky na odolnosť a výdrž.

Špičkové vlastnosti

Ľahká a mäkká podrážka ISS, ktorá dodáva komfort a pomáha znižovať únavu v náročných podmienkach.

Vysoká odolnosť proti oderu. Systém vyvinutý tak, aby bol odolný voči olejom. Naša pracovná obuv má aj dobré antistatické vlastnosti.

Vysoká pružnosť, vlastnosti proti únave pri ohybe aj pri nízkych teplotách.

Dodáva stabilitu proti pošmyknutiu, aby sa predišlo nehodám pri práci a pri presunoch.

Obraciam sa láskavo na Vás s prosbou kde by som si mohla kúpiť (resp. objednať) zdravotné topánky – mokasíny od výrobcu EPUR spol. s.r.o. Partizánske (Dia – Comfort). Pretože som s Vašimi výrobkami veľmi spokojná a mám o uvedený výrobok záujem, veľmi pekne Vás prosím o odpoveď, či mám nádej si požadovanú obuv ešte kúpiť. Teším sa na odpoveď.

- Anna Mitická

Dovoľte mi ešte raz poďakovať Vám za Vašu ochotu, ústretovosť a realizáciu môjho problému. S porozumením ste sa ujali riešenia, ktoré určite nebolo jednoduché. Preto si obzvlášt vážim Váš osobný prístup až do úspešného zrealizovania, začo Vám a Vášmu koletkívu právom patrí veľké úprimné poďakovanie.

- Mariana Horečná

Dovoľujem si Vám napísať a aspoň touto písomnou formou sa Vám chcem poďakovať za neoceniteľnú – nezištnú pomoc a zaslanie diabetickej obuvi. Som Vám nesmierne vďačná, preto prosím prijmite moje vrúcne – úprimné ďakujem pekne! Urobili ste mi veľkú radosť a priznám sa, že som sa nemohla ubráiť ani slzám z dojatia.

- Lenka Parádiová

Plnenie špeciálnych nárokov

Dokážeme vyhovieť akejkoľvek požiadavke a vyrobiť obuv prispôsobenú špeciálnym potrebám. Zameriavame sa na riešenie a hlavne prevenciu zdravotných problémov. Vhodná obuv dokáže vo vážnych prípadoch zabrániť napríklad amputácii. Vyrábame topánky pre chôdzu bez otlakov a bez bolesti.

Poradenstvo
pri výbere

Pri každom nákupe ochotne poradíme pri výbere obuvi vhodnej pre vaše chodidlá. Vyberáme na mieru podľa vašich potrieb a proporcií. Dôvera je to, čo zákazníkov s nami spája. Radi sa preto vracajú pre ďalší pár obuvi aj na iné použitie.

Kvalita pre absolútne pohodlie

Obuv EPUR – to je absolútne pohodlie a kvalita. Pri výrobe našich topánok nepoužívame plasty ani iné škodlivé materiály. Obúvame vás do pravej kože. Nemusíte sa obávať skorého opotrebenia a vopred nastavenej životnosti. Spoľahnite sa na našu kvalitu.

Naše certifikáty a patenty

Certifikáty a patenty