VYKROČTE S NAMI
Biorozložiteľná, Zdravotná, Slovenská

EPUR je výnimočný originálnym vývojom a výskumom, ktorého cieľom je vplyv na ekologicky rozložiteľnú obuv, priaznivú pre zdravie človeka a dlhovekosť použitých materiálov.

MÁTE S NAMI SKÚSENOSŤ?
Sme vám nablízku, kedykoľvek nás potrebujete

KAMENNÁ PREDAJŇA

Pod Hôrkou 149/14

okr. Partizánske

958 42 Brodzany

ZAVOLAJTE NÁM

+421 (0)38-748-7046

+421 (0)911-516-619

E-MAIL

epur@epur.sk

Epur s.r.o.

Špeciálna zdravotná obuv. Výroba špeciálnej patentovanej obuvi pre diabetikov.

MÁTE S NAMI SKÚSENOSŤ?
Zanechajte nám, prosím, referenciu, aby sa o nás hovorilo široko-ďaleko. Ďakujeme!


  SPOLUPRÁCA

  Našim cieľom je, aby sa naša obuv dostala do povedomia tých skupín zákazníkov, ktorí nás skutočne potrebujú a vedia oceniť.

  NAŠA SILA SIAHA AŽ ZA HRANICE

  Dokážeme vyrobiť obuv podľa najrôznorodejších potrieb. Naša sila sa odzrkadlila napríklad vo výhradnom vyvážaní obuvi pre atómové elektrárne na nemeckom trhu, ktoré museli spĺňať vysoké štandardy.

  SPOLUPRÁCA NA VYSOKEJ ÚROVNI

  Na testovaní produktov spolupracujeme s mikrobiológmi, farmaceutmi a lekármi. Vychádzame z princípov mechaniky, poznatkov z mikrobiológie, neuropatie, fytoterapie a východnej medicíny.

  E-SHOP

  Prostredníctvom e-shopu ponúkame kompletné informácie o našich produktoch. Obsahujú všetky potrebné opisy topánok, fotografie, ako aj ceny. Tieto informácie si viete jednoducho a s minimálnym úsilím nahrať do vašej databázy a okamžite môžete túto obuv začať predávať.

  KAMENNÁ PREDAJŇA

  Ponúkame vám partnerskú spoluprácu, pričom dokážeme zabezpečiť testovaciu obuv, ako aj poskytnutie obuvi na komisný sklad.

  FIRMY A INŠTITÚCIE

  Ponúkame Vašim zamestnancom pohodlnú a štýlovú pracovnú i voľnočasovú obuv. Riešenie špecifických požiadaviek, akou je umiestnenie loga, prípadne výber farebnosti, je pre nás samozrejmosťou. Kontaktujte nás.

  PARTNERSTVO

  Partnerská spolupráca, ktorú ponúkame, prináša možnosť zabezpečiť pre vás testovaciu obuv alebo prezentáciu portfólia našich produktov priamo vo vašich priestoroch. Obuv dokážeme prispôsobiť na základe akýchkoľvek špecifických požiadaviek.

  Priemyselná a strojová výroba

  Zalievanie elektroniky

  Ponúkame tiež zalievanie plošných spojov, transformátorov, kondenzátorov, filtrov do kompaktného polyuretánu s tepelnou odolnosťou od -40 do +160 °C.

  Výroba náhradných dielov

  Portfólio našich služieb rozširuje výroba neoriginálnych náhradných dielov, prevažne vlastnej produkcie. Diely spĺňajú maximálne požiadavky na kvalitu a dizajn, čo im pomáha obstáť v celosvetovej konkurencii.